سیاست بازپرداخت و برگشت کالا

بررسی اجمالی

سیاست بازپرداخت و بازگشت کالا به ما 7 روز زمان دارد. اگر بیش از 7 روز از خرید شما گذشته باشد ، ما نمی توانیم خدمات بازپرداخت یا تعویض را به شما ارائه دهیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت سفارش، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

فقط کالاهایی که از مبدا دچار مشکل هستند قابل بازگشت هستند. که شامل خرابی خود محصول یا ارسال اشتباه هست.

بازگشت وجه

پس از بازگشت، کالای شما دریافت و بازرسی می شود ، ما به شما پیامی ارسال می کنیم تا اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. ما همچنین تأیید یا رد بازگشت وجه را به شما اطلاع می دهیم.

در صورت تأیید ، بازگشت وجه شما پردازش می شود. و مبلغ به صورت کامل به کارت بانکی که با آن هزینه سفارش را پرداخت کرده بودید بازگردانده میشود.

وجه واریز نشده

اگر هنوز وجه را دریافت نکرده اید ، ابتدا دوباره حساب بانکی خود را بررسی کنید.

مبالغ به صورت کارت به کارت واریز میشود. و به شکل آنی در حساب شما قابل بررسی هست.

اگر حسابتان را بررسی کردید و هنوز وجه خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

ارسال و بازگردانی

برای بازگرداندن محصول ، باید آن را به آدرس: استان زنجان، شهرستان طارم، شهر گیلوان، شرکت صنایع غذایی دیبای طارم و کد پستی: 4591631111 با شماره تماس: 09116356363 ارسال کنید.

در صورتی که مشکل کالا از سمت ما باشد هزینه حمل و نقل ارسال کالا برای شما و بازگردانی آن توسط ما به حساب شما واریز خواهد شد.

بسته به محل زندگی شما ، ممکن است مدت زمان لازم برای رسیدن محصول مبادله شده متفاوت باشد.

کمک میخواهید؟

اگر نیاز به هرگونه راهنمایی و کمک داشتید. اطلاعات تماس و آدرس های ما در صفحه تماس با ما در دسترس است.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...